“One Belt One Road” Cycling Tournament of Qinghai Lake Hungary előzetes eredmény lista

XVII. Kínok Kínja 2019.05.05 előzetes eredménylista.

Reklamációt 2019.05.07 ig fogadunk el!!!

Kínok Kínja – Esztergom, 2019.05.05.
Helyezés Rajtszám Név AKESZ id Egyesület Idő
WU15
1 340 Szabó Gréta 18-1624 BUI SZSE 0:58:18
2 321 Pohner Gréta 17-1450 BUI SZSE 1:08:49
3 359 Menyhárt Mira TREK SE 1:10:02
WU17
1 319 Fischer Fanni 19-1780 Superior MTB Team 0:45:48
2 320 Németh Bettina Tímea 16-1322 TEAM SunVelo SE 0:53:02
343 Fabiana Smirnov
344 Gaetana Trefoloni
345 Geovana Damiani
U13
1 331 Kőrösi Gábor Trek S.E. 0:51:13
2 323 Balaskó Ádám 19-1736 Szenyor Kerékpáros SZSE 0:51:19
3 315 Péter Lichtenberger Ábris 19-1810 K3SE 0:51:45
4 329 Erdős Dániel Viadukt Se 0:58:51
5 325 Bognár Balázs 19-1665 BUI SZSE 1:06:53
6 322 Bakos Kristóf 18-1544 Bakony Bike K.E. 1:07:28
335 Moós Bercel 18-1629 BUK SZSE
U15
1 337 Radics Milán Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 0:42:05
2 311 Varga Kristóf 19-1792 Nincs csapatom 0:43:57
3 314 Maros András Lotus Cycling Team 0:45:54
4 334 Máthé Bence Trek S.E. 0:47:26
5 313 Szántó Péter Lotus Cycling Team 0:49:59
6 351 Szoboszlai Péter Zsombor Trek S.E. 0:50:08
7 360 Menyhárt Márk TREK SE 0:51:10
8 339 Szabó Balázs 18-1623 BUI SZSE 0:57:56
9 309 Biró Levente 17-1414 BUI SZSE 0:57:58
10 310 Molnár Ferenc 19-1809 MRCC 0:58:43
333 Macher Máté Viadukt Se
347 Ifj.Papp Mihály 17-1386 Brigetio KSE
350 Samuele Paolo
U17
1 302 Tóth-Kurucz Áron 17-1447 EKKE TEAM 0:41:15
2 330 Erdős Gergely Viadukt Se 0:42:41
3 327 Drijver Bertold UTE-Merida 0:42:49
4 341 Szálka Zsolt Viadukt Se 0:43:43
5 342 Varga Kornél 0:43:51
6 358 Takács Dániel SZKHSE 0:43:51
7 318 Fischer Márk 19-1781 Superior MTB Team 0:43:57
8 336 Pusztai Dominik UTE-Merida Triatlon 0:43:57
9 352 BUDAHÁZI BENCE Postás SE 0:45:46
332 Lepold Zoltán 18-1537 Green Riders
338 Simonyi Levente Viadukt Se
349 Molnár Levente 14-0828 Nincs csapatom
Senior2
1 312 Huszár Lászlo 09-0099 SAC-Karbona 0:43:41
2 304 Papp Zoltán 09-0070 Salgótarjáni AC 0:43:50
3 306 Labancz István 09-0066 Nincs csapatom 0:43:51
4 357 Hajagos István Szeleshát Szőlőbirtok KES 0:44:00
5 355 Gajdos Tamás Dr Bátorfi_Agria KTK 0:45:50
6 361 Illik Vlastimil 0:47:11
7 301 Takács László 11-0448 Szenyor Kerékpáros SZSE 0:51:58
8 324 Berkes Lajos 09-0106 Bakony Bike K.E. 0:54:04
9 305 Horváth Imre 16-1249 STUBERS BIKE TEAM 0:55:13
10 356 Márta Mihály 0:55:30
11 348 Leányvári József 19-1689 Brigetio KSE 0:56:11
12 303 Benkő István 16-1271 STUBERS BIKE TEAM 0:58:39
308 Nyitray László 16-1234 Polythlon ETK
317 Steierlein Péter 12-0552 Pavé Cycling Academy
354 Nagy Imre 09-0220 Szingo Se
Senior3
1 307 Gál István József 13-0761 Kerékpársport2000 SE 0:45:51
2 316 Fehér János 19-1772 Nincs csapatom 0:53:45
WSenior
1 326 Budai Katalin 17-1435 BTS 0:47:11
2 353 Dr. Budai Péterné 12-0493 Nincs csapatom 0:47:11
328 Ducza Valéria 16-1239 TREK SE
WU19
1 47 Jordán Dorka 19-1801 Lotus Cycling Team 4:20:21
WMaster
1 78 Benczés Krisztina 13-0580 Nincs csapatom 4:24:20
62 Ábel Melinda 18-147
81 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team
101 Lénárd Henrietta 18-1572 ZENGŐ? SE
151 Kiss-Rigó Alíz EKKE TEAM
U19
1 84 Csorba Bence Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 3:37:05
2 209 Henkó Norbert NYKSE 3:41:19
3 82 Csenki Csongor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 3:50:11
53 Schumann Máté Lotus Cycling Team
72 Bagarus Bence Lotus Cycling Team
73 Bagossy Levente KSI
102 Lepold Sámuel 16-1333 Green Riders
167 Gohér Mihály Szeleshát Birtok Kecskeméti ES
133 Zvekán Zsombor Szeleshát Birtok Kecskeméti ES
Senior1
1 198 György Zsolt Mátra Biker 3:58:35
2 203 Hegymegi István DKSI 4:01:22
3 74 Bakos András 09-0182 Bakony Bike K.E. 4:04:34
4 15 Dusa Gábor 17-1376 Nincs csapatom 4:23:52
5 87 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport 4:25:13
6 13 Dér Zsolt 09-0231 SAXUM KSC 4:29:37
7 30 Csizmadia Zoltán 14-0780 4:29:59
8 71 Babos Tibor 15-1188 Szerpentin K.E. 4:34:55
9 94 Gulyás Tibor * Szerpentin KE 5:17:10
6 Szikszai Attila
10 Balogh Lajos Sólyom Team SE
21 Csoknyai Attila 18-1647 Nincs csapatom
34 Pirityi István 14-0839 Nincs csapatom
36 Reé Balázs 19-1771 Biondo Bike Club
75 Balás Attila 17-1451 Pécsi JKE Bringa Akadémia
88 Fagyas László 15-1031 Green Riders
141 DR.BALSAI TAMÁS velocitta
146 Héregi Péter 17-1412 Brigetio KSE
172 Nagy Tibor 18-1472 Helo Velo
33 Nagy Attila 11-0395 Sólyom Team SE
WElit
1 49 Horváth Adél 17-1370 Lotus Cycling Team 4:11:27
2 109 Marton Orsolya 14-0929 FTC 4:20:22
3 35 Pomucz Edina 4:33:37
85 Diószegi Renáta Szerpentin K.E.
135 Ányos Szilvia 13-0671 BUI SZSE
143 Fail Boglárka 17-1358 Brigetio KSE
168 Horváth Gréta 16-1296 ASE Kerékpár
177 Sátek Orsolya Speedway team
346 Guillelmina Corleone
Master
1 67 Gregó Zoltán 19-169 Team Epronex – BSS Oil 3:47:10
2 69 Antal Attila 11-0405 MERIDA CST Road Team 3:48:59
3 128 Száva Tamás KKB SE 3:51:06
4 91 Fejes Mihály 13-0603 Green Riders 3:51:13
5 19 Petró Károly 10-0329 ASE Kerékpár 3:54:29
6 40 Pintér Attila 18-1482 ViniBike KSE 3:59:57
7 68 Albert Gergely 18-1631 Sólyom Team SE 4:01:17
8 93 Gergely Szabolcs 16-1252 Velocitta` 4:01:39
9 121 Petrik Csaba 13-0581 Szerpentin K.E. 4:07:32
10 5 Hausknecht Ferenc Bringabanda SC 4:10:35
11 124 Sáfár Tamás Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 4:15:45
12 100 Kósa Csaba 11-0452 Blue Scorpions 4:23:55
13 206 Racskó Attila 4:48:46
14 169 Sándor János * 5:03:24
55 Nagy László 14-0964 FaTe Team
2 Szalai Gábor 17-1413 Nincs csapatom
3 Tarján Zoltán
7 Nagy Krisztian
8 Kiss-Rigó László 16-1287 EKKE TEAM
18 Csikós-Nagy Zsolt 13-058 Dunaújvárosi Bringások
24 Számuel Pál Vasemberek Klubja
37 Szalai Zoltán Egyéni
41 Horváth Zsolt 18-1486 ViniBike KSE
43 Vinnai Zsolt 19-1730 ViniBike KSE
46 Soltész Csaba 16-1288
50 Hricz András 14-0898 Sólyom Team SE
63 Szalánczy Csaba 18-1547 Epronex-BSS Oil Group
66 Mátrai Ádám
77 Balikó László 16-1304 Szerpentin K.E.
89 Fazekas Zoltán 19-1712 Nincs csapatom
90 Fagyas Zsolt 15-1020 Green Riders
92 Fodor Tamás 18-1466 Gyömrő Városi Sport Klub
95 Hankó Zoltán 16-1231 Körös-toroki Oxigénfalók – KTOF
97 Iván Attila 18-1546 Nincs csapatom
98 Juhos Gergely 15-1066 SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ES.
99 Koltai Tamás Bringa Barátok
103 Lepold Zoltán 19-1673 Green Riders
110 Megyes András FTC Triatlon
114 Nagy Attila Velocitta`
117 Nagy Krisztián
118 Nyerges Zsolt Salgótarjáni HKE
125 Schmauser József 16-1297 ROAD KSE Mosonmagyaróvár
126 Solti Ferenc 09-0114
127 Szász Attila 16-1318 Zalaszám Informatika Kft.
137 Simon Péter 19-1723 MER SE
138 Simon György 19-1722 MER SE
154 Papp Mihály 19-1695 Brigetio KSE
161 Taligás Tamás 18-1575 Delta Speed Wheel Se
165 Dankó Szabolcs 09-0061 Salgótarjáni AC
166 Földesi Gábor 14-0803 Crosskovácsi SKE
169_ Klein Tamás 13-0773 FOOTSTRONG
170 Kocsis Tibor nincs
174 Nyemcsok Zoltán 19-1675 Nincs csapatom
175 Nyirkó Attila 19-1660 Miskolci Road Cycling Club Egyesület
178 Szél Gábor 13-0751 K3 SE
200 Bánlaki Zsolt
201 Szekeres Péter 19-1742 Szeleshát Szőlőbirtok KES
205 Sánta Ferenc
208 Máté Tamás Epronex Team
112 Michaletzky Péter
171 Majzik Achilles Szeleshát Birtok Kecskeméti ES
Elit1
1 158 Solymosi Márton Epronex – Bss Oil Team 3:18:14
2 199 Pálfi Csaba Epronex Team 3:18:15
3 159 Szarka Gergely Epronex – Bss Oil Team 3:22:07
4 58 Sasvári Dániel Narke Cycling Team 3:22:41
5 142 Durucz Miklós Epronex – Bss Oil Team 3:25:01
6 123 Rózsa Balázs Team Differdange-Geba 3:25:02
7 131 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team 3:25:13
8 156 Püspöki Dániel Autócity Skoda 3:25:54
9 163 Zathureczky Márk Epronex – Bss Oil Team 3:26:30
10 31 Grunda Dávid 12-0513 Nincs csapatom 3:48:47
11 48 Sándor Tamás 10-0383 Lotus Cycling Team 4:04:09
1 Kuba Ronald Brigetio KSE
26 Kovács György 19-1693 Nincs csapatom
32 Zámbó Csaba
39 Miranda Felipe 14-0942 MRCC
51 Berecz Bence 19-1806 Lotus Cycling Team
56 Szabó Bálint 15-1040 Narke Cycling Team
57 Lippai Marcell 16-1303 Nincs csapatom
59 Balogh András Narke Cycling Team
64 Kopácsi Attila 19-1672 Nincs csapatom
80 Bodzán Károly 18-1571 ZENGŐ? SE
104 Lipkovics Bence 17-0785 Szerpentin K.E.
105 Litauszki Tibor Szerpentin KE
106 Madarász Ádám 19-1717 Nincs csapatom
108 Márkus László Saxum KSC
122 Raffai Zsombor Fehérvár Cycling Team
132 Werner Márk
134 Ambruš Mihály 19-1703
136 Diego Rocco
144 Galambos Lajos Brigetio KSE
147 Ifj.Héregi Péter 17-1364 Brigetio KSE
149 Király Levente Epronex – Bss Oil Team
152 Madarász Áron 17-1432 Brigetio KSE
157 Skuba Ákos 19-1767 Brigetio KSE
160 Szilágyi Tamás Pécsi JKE Bringa Akadémia
176 Pécseli Gergő ASE Kerékpár
179 Toldi Tibor
202 Budai Zalán Sólyom Team
204 Varró Bálint Superior MTB Team
9 Gömöri Gergő
148 Jánoki Ádám 19-1741 Brigetio KSE
153 Pápai Ádám Epronex – Bss Oil Team
155 Phraner Álmos Fakultatív Tekerések
Elit2
1 150 Kiss Gergely Epronex – Bss Oil Team 3:21:13
2 162 Varga Szabolcs 15-1119 Saxum KSC 3:25:18
3 139 Cser Gábor Epronex – Bss Oil Team 3:26:50
4 113 Monostori Ákos 11-0406 Szerpentin K.E. 3:39:58
5 107 Makács Gábor 09-0155 Szerpentin K.E. 3:40:25
6 140 Dékány Tamás Mihály 19-1668 Brigetio KSE 3:45:44
7 116 Nagy Gergő Miránk-DOMKK 3:58:34
8 25 Mészáros Szabolcs 18-1513 Nincs csapatom 3:59:31
9 11 Gali Tibor MMT 4:08:55
10 61 Hűvösvölgyi Márton 11-0428 Fillari Team Budaörs 4:21:13
11 20 Banya Zoltán 4:31:06
12 65 Takács Zoltán 19-1725 4:32:26
13 145 Gregor Zoltán 13-0586 Brigetio KSE 4:40:52
4 Diamant Gábor Knorr-Bremse Kerékpáros Klub
12 Sarankó Gergely 17-1465 Nincs csapatom
14 Nagy Máté
17 Ligeti Miklós TRIACTO
22 Hatvani Róbert 17-1374 Sólyom Team SE
23 Bujtár Róbert 16-1323
27 Kövér László Vinibike KSE
28 Simon Tamás
29 Bokor Attila 15-1078 Sólyom Team SE
42 Szvatkó Péter 18-1483 ViniBike KSE
44 Morovián Attila Megathlon
45 Soltész Péter Pavé Cycling academy
52 Medvid Vjacseszlav
54 Nyikus Norbert 19-1690 Nincs csapatom
60 Borsodi David 19-1705 Nincs csapatom
70 Apponyi Dániel
79 Biczó Ádám Márk
83 Csomor Zoltán Pécsi JKE Bringa Akadémia
86 Dr. Takacs Adam 17-1390 K3SE
111 Mészáros Zoltán 12-0536 Bakony Bike K.E.
115 Nagy Bence 16-1259 Green Riders
119 Ónodi József
120 Papadopluosz Filip
129 Szőke Gábor Saxum KSC
130 Tóth Gábor 09-0250 Salgótarjáni AC
164 Bikfalvi Péter
173 Nagy Zétény Benedek
207 Rausz Péter Bátorfi Agria KTK
16 Cseke Zoltán 17-1340 Nincs csapatom
38 Nagy Norbert KKB SE- Kisvárda
76 Balaskó Milán 19-1747 Szenyor Kerékpáros SZSE
96 Ilyés Tamás
* A lekörözött versenyzők érvényes eredménnyel, 100 perces plusz idővel kerültek értékelésre.